شنبه , ۲ تیر ۱۴۰۳
کانتری

بهترین خواننده‌های کانتری ۲۰۱۹ کدامند؟

سبک موسیقی کانتری که طرفداران زیادی نه تنها در آمریکا، بلکه در سراسر دنیا دارد، در واقع گونه‌ای از موسیقی محلی آمریکایی است که فرم ساده‌ای دارد و مضمون آن عموما درباره عشق، طبیعت و سبک زندگی است. در این مطلب از معرفی‌ گروه‌ها و خواننده ها و موسیقی خارجی ، نگاهی می‌کنیم به بهترین خواننده های کانتری ۲۰۱۹ و توضیح مختصری درباره هریک از آن‌ها.

معرفی بهترین خواننده های کانتری ۲۰۱۹

موسیقی کانتری با نام هنرمندانی همچون جانی کش و هنک ویلیامز گره خورده اما هنرمندان جدیدتر نیز از محبوبیت زیادی برخوردارند. مجله بیلبورد که مشهورترین مجله در صنعت موسیقی است هر سال فهرستی از بهترین هنرمندان هر سبک منتشر می‌کند.

۱۰. بلیک شلتون (BLAKE SHELTON) خواننده کانتری

بلیک شلتون (Blake Shelton) خواننده سبک کانتری است که فعالیتش را در سال ۲۰۰۱ با آهنگ «آستین (Austin)» آغاز کرد. این آهنگ که از اولین آلبوم شلتون بود به مدت ۵ هفته در رتبه اول بهترین آهنگ‌های بیلبورد قرار داشت. این مقاله بهترین خواننده زن جهان را مطالعه کنید.بلیک تا کنون یازده آلبوم استودیویی منتشر کرده است و جزو بهترین خواننده های ۲۰۱۹ و به طور کلی یکی از موفق‌ترین خواننده‌های سبک کانتری است که بیش از ده میلیون نسخه از آلبوم‌هایش در سراسر دنیا به فروش رفته است.

بلیک شلتون (BLAKE SHELTON) خواننده کانتری

شلتون جوایز بسیار زیادی در طول فعالیت‌های هنری خود دریافت کرده است که از جمله آن‌ها می‌توان به ده جایزه انجمن موسیقی کانتری، پنج جایزه آکادمی موسیقی، یازده جایزه CMT، یک جایزه بیلبورد، دو جایزه موسیقی آمریکا، پنج جایزه برگزیده مردم و بسیاری دیگر اشاره کرد.

کاور موزیک چیست؟ + بررسی ترفندها و نکات طراحی آن

۹. جیسون الدین (JASON ALDEAN)

جیسون الدین (Jason Aldean) خواننده و ترانه‌سرای سبک کانتری است که فعالیتش را از ۱۴ سالگی آغاز کرده است.این مقاله گوگوش از کودکی تا قبل از انقلاب را بخوانید. در سال ۲۰۰۵ با شرکت پخش موسیقی BBR قراردادی امضا کرد و ۹ آلبوم و ۲۴ تک آهنگ منتشر کرد. آلبوم‌های او بسیار پرفروش هستند و همگی گواهینامه پلاتینیوم دریافت کرده‌اند و حتی چهارمین آلبومش (My Kinda Party) گواهی چهارگانه پلاتینیوم دریافت کرده و آلبوم پنجمش با نام قطار شب (Night Train) دو گواهینامه پلاتینیوم را کسب کرده است.

جیسون الدین (JASON ALDEAN)

از ۲۴ تک‌آهنگی که منتشر کرده ۲۱ آهنگ آن به صدر جدول بهترین آهنگ‌های کانتری دست پیدا کرده‌اند.

۸. خواننده کانتری ،مارن موریس (MAREN MORRIS)

مارن موریس (Maren Morris) خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی است که علاوه بر کانتری در سبک‌های پاپ و آر اند بی نیز فعالیت دارد به عنوان یکی از بهترین خواننده های ۲۰۱۹ شناخته شده است. او تا کنون پنج آلبوم استودیویی منتشر کرده است که همگی موفق بوده‌اند.

خواننده کانتری ،مارن موریس (MAREN MORRIS)

آهنگ استخوان‌ها (The Bones) از آخرین آلبوم او (آلبوم دختر Girl) به عنوان بهترین آهنگ عاشقانه تمام دوران ها شناخته شد و گواهی پلاتینیوم از انجمن ضبط موسیقی آمریکا و کانادا دریافت کرد. همچنین آهنگ کلیسای من (My Church) از آلبوم قهرمان (Hero) جایزه گرمی بهترین آهنگ را در سال ۲۰۱۶ به دست آورد.

۷. مورگان والن (MORGAN WALLEN)

مورگان والن (Morgan Wallen) خواننده و ترانه‌سرای سبک کانتری است که تا کنون یک آلبوم استودیویی منتشر کرده و با همین آلبوم در فهرست بهترین خواننده های کانتری ۲۰۱۹ شناخته شده است. البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله زندگینامه محمدرضا شجریان را بخوانید.

مورگان والن (MORGAN WALLEN)

همین آلبوم در آگوست سال ۲۰۲۰ رتبه اول بهترین آلبوم‌های کانتری را به دست آورد.

آیا حیوانات از همه سبک های موسیقی لذت می‌برند؟ + تاثیر موسیقی بر حیوانات

۶. خواننده کانتری ،کریس استپلتون (CHRIS STAPLETON)

کریس استپلتون (Chris Stapleton) موسیقیدان، ترانه‌سرا و خواننده آمریکایی است که بیشتر به خاطر سبک کانتری شناخته می‌شود اما در سبک های دیگر همچون بلوگرس، هارد راک و بلوز نیز فعالیت دارد. استپلتون فعالیتش را از سال ۱۹۹۹ در شهر زادگاهش لکسینگتون آغاز کرد و در سال ۲۰۰۱ به نشویل رفت و قراردادی با یک شرکت ضبط موسیقی امضا کرد. او بیش از ۱۷۰ آهنگ را برای هنرمندان مختلف نوشته و در آلبوم‌های هنرمندانی همچون ادل و برد پیزلی نیز حضور داشته است.

 خواننده کانتری ،کریس استپلتون (CHRIS STAPLETON)

کریس استپلتون که به عنوان یکی از بهترین خواننده های ۲۰۱۹ شناخته شده توانسته تا کنون پنج جایزه گرمی، ۷ جایزه آکادمی موسیقی کانتری، ده جایزه انجمن موسیقی کانتری، پنج جایزه بیلبورد و ۹ جایزه انجمن آهنگسازان آمریکا را به دست آورد.

۵. فلوریدا جورجیا لاین (FLORIDA GEORGIA LINE)،خواننده کانتری

فلوریدا جورجیا لاین (Florida Georgia Line) یک گروه دو نفره کانتری است که توسط تایلر هابرد و برایان کلی تشکیل شده است. آن‌ها تا کنون چهار آلبوم استودیویی منتشر کرده‌اند. تک آهنگ کروز (Cruise) از این گروه توانست گواهی الماس دریافت کند و بدین ترتیب اولین آهنگ سبک کنتری شود که به این درجه از فروش بالا دست یابد.

فلوریدا جورجیا لاین (FLORIDA GEORGIA LINE)،خواننده کانتری

فلوریدا جورجیا لاین فعالیت خود را در سال ۲۰۱۰ در نشویل به عنوان یک گروه کاور آغاز کرد و یک سال بعد طی قراردادی فعالیت مستقل خود را شروع کردند.

۴. تامس رت (THOMAS RHETT)

تامس رت (Thomas Rhett) موزیسین، ترانه‌سرا و خواننده سبک کانتری است که تا کنون ۴ آلبوم استودیویی منتشر کرده است. دو آلبوم آخرش (Life Changes و Center Point Road) نامزد گرمی بهترین آلبوم کانتری سال شدند.

تامس رت (THOMAS RHETT)

از میان ۱۹ آهنگ او که در چارت بهترین آهنگ‌های کانتری قرار گرفته ۱۵ آهنگش رتبه اول را داشته است. تامس رت نامزدی‌ها و جوایز مختلفی از جمله جایزه انجمن موسیقی را دریافت کرده است.

نقش کیبوردیست و پیانیست در گروه موسیقی چیست؟ + معرفی بهترین کیبوردیست‌های جهان

۳. کین براون (KANE BROWN)

کین براون (Kane Brown) خواننده و ترانه‌سرای سبک کانتری است که فعالیتش را از شبکه‌های اجتماعی آغاز کرد. او نخستین خواننده‌ای است که هم‌زمان در جایگاه اول پنج چارت اصلی آمریکا قرار گرفته است. کین براون تا کنون دو آلبوم استودیویی منتشر کرده است که با همین دو آلبوم در فهرست بهترین خواننده های کنتری ۲۰۱۹ مجله بیلبورد قرار گرفته است.

۲. دن + شی (DAN + SHAY)خواننده کانتری

دن + شی (Dan + Shay) گروه موسیقی دو نفره سبک پاپ است که توسط دن سمایرز و شی مونی تشکیل شده است. آن‌ها تا کنون سه آلبوم استودیویی منتشر کرده‌اند که همه آهنگ‌های این آلبوم‌ها در چارت‌های بهترین آهنگ‌های کنتری قرار گرفته‌اند.

دن + شی (DAN + SHAY)خواننده کانتری

آن‌های با هنرمندانی همچون لیندزی استرلینگ، کلی کلارکسون و رائلین نیز همکاری کرده‌اند. دن + شی برای آهنگ تکیلا (Tequila) جایزه گرمی بهترین اجرای دو نفره را دریافت کردند.

۱. لوک کومز (LUKE COMBS)خواننده کانتری

لوک کومز (LUKE COMBS)خواننده کانتری

لوک کومز (Luke Combs) که رتبه اول بهترین خواننده های ۲۰۱۹ را از سوی مجله بیلبورد به دست آورده است، فعالیت خود را از سال ۲۰۱۴ آغاز کرده و تا کنون دو آلبوم استودیویی منتشر کرده است.

۸ تک‌آهنگ او به رتبه اول بهترین آهنگ‌های کانتری بیلبورد دست یافته استو کومز جوایز زیادی همچون سه جایز بیلبورد، دو جایزه انجمن موسیقی کنتری، جایزه CTM و جایزه آکادمی موسیقی شده است.

سخن پایانی

شما در این مقاله با مشهورترین خواننده های کانتری ۲۰۱۹ آشنا شدید.همچنین از مشخصات آنها آگاه شدید.اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا دراسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

معرفی 10 گیتاریست زن و مرد برتر جهان، از جونی میچل تا جیمی هندریکس

پیشنهاد ما به شما

ساز موسیقی جاز

چه سازهایی در موسیقی جاز نواخته می‌شوند؟

هر سبک موسیقی، سازهای خاص خود را می‌طلبد. در این نوشته با سازهایی آشنا می‌شویم …

دیدگاهتان را بنویسید